Prawie jak w studio

Krzysztof Sędzicki o różnych wydarzeniach sportowych. Prognozy, opinie, analizy i felietony - prawie jak w telewizyjnym studio...

Wpis

piątek, 30 stycznia 2015

Zmartwychwstanie po raz n-ty

Ogromnie mi wstyd, że mimo usilnej próby reanimacji bloga we wrześniu, nie udało mi się tego zrobić na stałe. Podejmuję więc kolejną próbę. Mam nadzieję, iż teraz się uda. Nie potrafię opuścić miejsca, które stało się moją małą trampoliną do dziennikarskiego świata. Od razu uprzedzam - wciąż jeszcze jestem żółtodziobem, ale z nieco większym doświadczeniem terenowym. 

Nie zamierzam robić nic na siłę, ale chciałbym być regularny i dbać o to, by w każdym tygodniu coś się pojawiało. W końcu syndykat (miło mi, że mnie z niego nie wykreślono) zobowiązuje. Mam kilka tematów, projektów i innych zaległych rzeczy do zrobienia, więc myślę, że to będzie dobry start.

Na początek małe multimedia, czyli skrót z meczu półfinałowego Pucharu Azji pomiędzy Australią i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Komentowałem go wraz z ekspertem od futbolu na Antypodach, Adamem Kotleszką.

 

Post użytkownika TakSięGra FM.

Wkrótce wrzucę także skrót meczu grupowego Socceroos z Koreą Południową, jako przypomnienie i zapowiedź finału tego turnieju.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
ks_jerry
Czas publikacji:
piątek, 30 stycznia 2015 00:08

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

.Pubsport.pl – wpadnij pogadać o sporcie!

sportnaekranie.pl Ko[...]rnik

Pamiętaj, tak się gra (TV)!

Blogi Sportowe Zobacz mnie na GoldenLine