Prawie jak w studio

Krzysztof Sędzicki o różnych wydarzeniach sportowych. Prognozy, opinie, analizy i felietony - prawie jak w telewizyjnym studio...

Wpis

sobota, 12 października 2013

Sezon Orlen Ligi oficjalnie otwarty

Tęskniłem za wydarzeniami, na które mogłem wejść jako akredytowany przedstawiciel mediów. Niestety, nie powiodło się z Ligą Światową siatkarzy i Mistrzostwami Europy, ale kolejny cały sezon Orlen Ligi będę mógł gościć w Atlas Arenie na meczach siatkarek Beef Master Budowlanych Łódź. Dziś nastąpiła inauguracja.

Mecz łodzianek z Impelem Wrocław był dość krótki i jednostronny, a mi zleciał bardzo szybko, gdyż komentowałem go na żywo dla Pubsport.pl i TakSięGra TV. Muszę przyznać, że ta forma pracy na meczu podoba mi się najbardziej, choć oczywiście w moim wykonaniu mogłaby być zdecydowanie lepsza. Dlatego będę starał się nad tym pracować.

Przed spotkaniem postawiłem sobie cel: zrobić wywiad z Eweliną Sieczką i z dumą melduję, że go osiągnąłem. Przyjmująca Impelu Wrocław potwierdziła, że jest przesympatyczną osobą, a na boisku raz jeszcze udowodniła, że to utalentowana siatkarka. Choć na przyjęciu nie zawsze wychodzi jej tak, jak chciałaby ona sama i kibice, to nadrabia to postawą w ataku.

Mimo wszystko dzień uznaję za bardzo udany. Sporo pracy było już od 07:00 rano, później jeszcze pełniłem dumną funkcję chorążego na ślubowaniu klas I, by - po kilkudziesięciu minutach odpoczynku - znaleźć się w Atlas Arenie i skomentować mecz, a potem przeprowadzić kilka wywiadów z zawodniczkami. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
ks_jerry
Czas publikacji:
sobota, 12 października 2013 23:59

Polecane wpisy

Trackback

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

.Pubsport.pl – wpadnij pogadać o sporcie!

sportnaekranie.pl Ko[...]rnik

Pamiętaj, tak się gra (TV)!

Blogi Sportowe Zobacz mnie na GoldenLine